סל קניות
03-9628570

מוצצים

צור קשר לחנות לקבל פרטים
מוצצים
 

מוצצים

מוצצים הם פריט הכרחי ונחוץ מאוד עבור כל הורה. אנו מודעים לצרכים המיוחדים שלכם וגאים להציע לכם קשת רחבה של מוצצים. המוצצים אותם אנו משווקים מגיעים מבית המותגים המובילים בתחום בעולם (מוצצים בבה, מוצצים אוונט, מוצצים בי פרי, מוצציםנוק, מוצצים מאמ וכ'). אנו מאמינים שכאשר מדובר בציוד לתינוקות (לרבות מוצצים), אסור להתפשר על מוצרים ברמה ירודה. לכן, אנו מבטיחים שה מוצצים אותם אנו מוכרים הינם מוצצים מעולים, מוצצים שעברו בדיקות בטיחותיות שונות שמעידות על איכותם חסרת הפשרות. ולא פחות חשוב - אנו מבטיחים להעמיד לרשותכם מוצצים מכל הסוגי

בין שלל סוגי המוצצים אותם אנו מוכרים, תוכלו למצוא: מוצצים מסיליקון, מוצצים מלייטקס, מוצצים מגומי טבעי ועוד. פרט לכך, אנו מחזיקים מוצצים המתאימים לכול סוגי הגילאים, כגון: מוצצים לגילאי 0-3, מוצצים לגילאי 3-6, מוצצים מיוחדים לגילאי 6-18 חודשים ועוד.

אנו מספקים זה שנים ארוכות ציוד איכותי וחסר פשרות לאלפי לקוחות בישראל. אנו מקפידים לעמוד עם היד על הדופק, להתעדכן בטרנדים, אופנות, וחידושים שונים בתחום ציוד לתינוקות בעולם, וכמובן להעמיד לרשות קהל לקוחותינו את המוצרים המובילים ביותר שקיימים בשוק. וזה לא הכול- אנו מתחייבים למחירים הנמוכים ביותר בארץ באחריות. לא תמצאו בשום חנות בארץ ציוד לתינוקות שהוא זול יותר מהציוד המובחר אותו אנו מוכרים

מיטב החברות למוצרי תינוקות בעולם מייצרים כיום מוצצים בכל מיני דגמים כגון: מוצצים זוהרים בלילה, מוצצים בטעמים, מוצצים לפגים ולקטנטנים, מוצצים עשויים גומי, מוצצים עשויים סיליקון ולייטקס, מוצצים קצרים, מוצצים ארוכים, מוצצים בעיצובים מאוירים, מוצצים עם / בלי ידית ועוד.

לכל גיל מוצצים המיועדים לו, קיימים מוצצים המותאמים ללסתו של תינוק בן יומו בין אם הוא פג ובין אם הוא בוגר 0-3 חודשים, בחלוף שלושה חודשים מוצצים אלה מוחלפים ע"י מוצצים גדולים יותר המתאימים ללסתו של תינוק בן 3-6 חודשים, בחלוף שישה חודשים מוצצים אלה שוב מוחלפים לאחרים וכן הלאה עד גיל שנתיים אלא אם הפעוט המתבגר מוותר על לקיחת מוצץ בגילאים אלה.

עלותם של מוצצים ממיטב החברות נעות בין 10 ₪ ל- 40 ₪ לזוג מוצצים , העלות בד"כ משתנה מחברה לחברה בהתאם למיתוגה בעולם ובהתאם לחומרים מהם עשויים מוצצים אלה כדוגמת סיליקון, לייטקס, גומי וכדומה.

מוצצים הם מוצר חיוני ביותר ונחוץ ביותר עבור תינוקות, מוצצים אינם מוצר חדש , מוצצים היו בשימוש עוד לפני מאות שנים, והם עדיין בשימוש גם היום.
מוצצים נועדו להרגיע את התינוק ולספק לו מענה לרפלקס המציצה שמרגיע אותו כ"כ ונותן לו תחושה של בטחון ושלווה, ישנם שאלות רבות המתלוות לכל הסוגיה של מוצצים אצל תינוקות, ישנם כאלו החושבים שמציצת מוצצים היא גורם המפריע להתפתחות תקינה של הדיבור ושל השיניים אצל תינוקות ומצד שני יש כאלו שחושבים שמוצצים הם גורם המאפשר לתינוק להרגע ולהרדם בשלווה ולהרגיש בטוח, בנוסף לכך ידוע לכולם שמציצת מוצצים היא אמצעי מעולה להפגת כאבים ובכי אצל תינוקות.
כיום ניתן למצוא מגוון עצום של סוגים שונים של מוצצים, יש מוצצים העשויים מסיליקון, מוצצים מגומי טבעי, מוצצים מיוחדים שאינם אמורים להפריע להתפתחות השיניים.מוצצים ארוכים, מוצצים קצרים, מוצצים בעלי צבעים וציורים המתאימים לתינוקות, ואפילו מוצצים שיש להם טעמים.
השימוש במוצצים אמור להשתנות בהתאם להתפתחותו של התינוק יש מוצצים המותאמים לחודשים הראשונים, ישנם מוצצים המותאמים לגיל חצי שנה ומעלה וישנם מוצצים המותאמים לגיל שנה וכך הלאה.
סוגית הגמילה של תינוקות מהשימוש במוצצים היא סוגיה שהורים רבים מייחסים לה חשיבות רבה, בסופו של דבר גמילה של התינוק משימוש במוצץ תגיע כאשר התינוק יהיה בשל ומוכן מבחינה רגשית ומבחינה פיזית להפסיק את השימוש במוצץ.
שוק המוצצים הוא שוק המוצף בסוגים שונים של מוצצים ישנם מוצצים זולים העשויים מחומרים פחות איכותיים וישנם מוצצים איכותיים שעלותם יקרה יותר אך השימוש בהם בטוח  יותר.
מוצצים דורשים גם שמירה על כללי בטיחות שהחשוב ביותר מבינהם הוא האיסור על תליית מוצץ על מתלה מיוחד המצורף לבגד התינוק זאת משום שישנה סכנה של חנק בעקבות הכרכות המתלה על צוואר התינוק. 
 

אנו פתוחים לרשותכם שבעה ימים בשבוע. תוכלו להגיע אלינו בכל עת ולהתרשם ואף לנסות את ציוד התינוקות שלנו. אנו לא מתפשרים על איכות, ואנו נעשה הכול כדי להעניק לכם את השירות החם והאדיב ביותר כדי להעניק לכם חווית קניה מושלמת

נשמח לראותכם צוות,

תינוקות זה אנחנו.

 

פרטים נוספים
פרטי הספק
484
מוצרים נוספים
צור
קשר
הכנס טקסט כאן..