סל קניות
03-9628570

סלקל אטון S3 שחור-אפור

צור קשר לחנות לקבל פרטים
סלקל אטון S3 שחור-אפור

אטון 3 מבטיח להיות סיפור הצלחה דומה לקודמו, מושב הבטיחות לתינוק העטור הפרסים הרבים Aton 2, זוכה מבחן קבוצה 0+ במבחן Stifung Warentest 6/2012למושב הרכב לילד.

תכונות בטיחות חדשות, למשל: משענת הראש עם גובה מתכוונן עם מדריכי רתמות משולבים, המשפרים את בטיחות התאונה המצוינת של ספיגת האנרגיה בשילוב עם מערכת L.S.P שאושרה במבחן ההתרסקות עוד יותר, ותכונות נוחות חדשות, לדוגמה: חופת שמש XXLהענקית, הוספת עד לסלקל מושלם לתינוק עבור פגים ויילודים קטנים מאוד. פונקציה חדשה מאפשרת זווית ישיבה אידיאלית ומבטיחה שתינוקות קטנים ישכבו עם הראש שלהם, הצוואר והחזה מיושרים בצורה מושלמת. סכנת חנק על ידי הראש הנופל קדימה מצטמצמת בכך באופן משמעותי.

משענת הראש עם גובה מתכוונן (8 מצבים) - טיפול קל והגנה מושלמת שגדלה עם הילד

משענת הראש עם גובה מתכוונן (8 מצבים)

טיפול קל והגנה מושלמת שגדלה עם הילד

משענת הראש 8 מצבים החדשה עם מדריכי רתמות משולבים היא עוד היבט של הגנת פגיעת צד האופטימלית של הסל קל לתינוק.

גובה הרתמה מתאים באופן אוטומטי בהתאם לגובה משענת הראש הופך את ההשחלה המייגעת של הרצועות לנחלת העבר. מערכת רתמות-Y הוכחה כפתרון בטיחות יעיל מאוד ונוח במיוחד לתינוקות קטנים מאוד. המילוי המושב הרך המחובר למשענת הראש יכול לשמש גם כדי להסדיר את גובה אגן הירכיים של התינוק.

500

מערכת L.S.P.

הגנת פגיעת צד ישירה

הגנת פגיעת צד ישירה (מערכת L.S.P.) מספקת 40% בטיחות נוספת במקרה של התנגשות פגיעת צד.

עם כל תאונה רביעית שהיא התנגשות צד , CYBEXהגדיר יצירת פתרון נסיעות בטוח באמת לתינוקות המפחית את הסיכון לפציעה. כתוצאה מכך מערכת הגנת הצד האופטימלית של Aton 2 סופגת את האנרגיה של הפגיעה בשלב מאוד מוקדם, ומפעילה את מערכת LSP. הודות למבנה הגמיש שלו, מושב הרכב סופג את האנרגיה הנותרת של הפגיעה ומכוון אותו הרחק מהתינוק. רכיבי הגנת הצד יכולים להיות מקופלים רחוק מהצד הפונה מהדלת או במקרה שמושב הרכב מותקן באמצע, שני הצדיים יכולים להיות מקופלים. פיתוח טכני זה מספק 40% בטיחות נוספת במקרה של התנגשות פגיעת צד!

* אופציה להוסיף בסיס איזופיקס או רגיל.

פרטי הספק
company_logo
שם החברה:
Cybex
כתובת:
הרב פינטו 20, צומת סגולה פתח תקווה / הכשרת הישוב 9 א.ת ראשון לציון
טלפון:
03-9514235 \ 03-9628570
שעות פעילות
ימים א' - ה' 09:30-20:30 יום ו' וערבי חג 09:30-14:00 מוצ"ש 45 דקות לאחר צאת השבת ועד 22:30
לאתר החברה:
361
הסרטון להמחשה בלבד
מוצרים נוספים
צור
קשר
הכנס טקסט כאן..