סל קניות
03-9628570

בחירה בתיק לעגלה / תיק החתלה

 0 
שווי ₪0 הנחה 0% חיסכון ₪0
בחירה בתיק לעגלה / תיק החתלה

תיק מותאם לעגלה, הינו אחד האביזרים החשובים והשימושיים ביותר עבור הורים לתינוקות אשר מובילים עגלת תינוק. בדומה לכל שאר מוצרי התינוקות, גם תיקי העגלה מתאפיינים במגוון רחב ועשיר של דגמים, צבעים וסוגים. בבואנו לבחור תיק לעגלת התינוק, חשוב שנבחן שאלות הקשורות  לשימושו ברמה היומיומית ואת אופי הפעילות היומיומית שלנו עם העגלה : האם אתם מרבים לטייל? האם בבעלותכם רכב או שאתם נעזרים בתחבורה ציבורית? האם מדובר במשפחה קטנה של שני הורים ותינוק יחיד או שקיימים פעוטות נוספים או שני תאומים? על מנת לסייע לכם להתאים את התיק לשימושכם, להלן הפרמטרים לבדיקה :

גודל התיק ונפחו - תיקי העגלה/ תיקי החתלה, מגיעים בגדלים מגוונים (תיק עגלה סטנדרטי יכיל לרוב בין 15-20 ליטר). תיק בעל נפח גדול יאפשר לכם לאחסן בו חיתולים, בגדי החלפה ואביזרים נוספים. אך עם זאת, חשוב שניקח בחשבון שהוא לרוב יהיה כבד ומסורבל יותר מתיק קטן. בהתאמה תיק קטן אמנם קל משקל ונוח יותר, אך יכיל לרוב פרטים ואביזרים מעטים.

אופן החיבור לעגלה – חשוב לקחת בחשבון כי לכל תיק יש חיבור אחר אל העגלה. לכן, חשוב לבחון האם החיבור נוח לתפעול ברמה היומיומית, וכן, שהינו מתאים למבנה וסוג העגלה שברשותכם.

אופן הנשיאה של התיק – חשוב לבחון מהי צורת הנשיאה המועדפת עליכם, תוכלו לעמוד על היבט זה על ידי בחינת צורת הנשיאה ומבנהו של התיק היומיומי שלכם. מומלץ להעדיף תיק עגלה / תיק החתלה אשר מתאפיין במבנה דומה ככל האפשר לתיק היומיומי המועדף עליכם, אם מבחינת מבנהו ואם מבחינת צורת הנשיאה שלו. בהקשר זה חשוב לדעת כי ישנם תיקים אשר נישאים על הגב, באלכסון, על הכתף (נשיאת צד) או על ידי רצועת יד.

מחיר מול תועלת – תיקים לעגלה נעים בטווח מחירים רחב ביותר, ניתן למצוא תיקים ממחיר 150 ₪ ועד 1000 ₪ ויותר. בבואנו לבחור בתיק, חשוב לבחון ולהשוות בין התועלות והפונקציות הנוספות שקימות בו ובין מחירו. בחירה בתיק בעל פונקציות רלוונטיות ופתרונות אחסון, ישפרו משמעותית את איכות חייכם בעת השימוש בעגלה. חשוב לדעת שקיימים בשוק דגמי תיקים לעגלה אשר מכילים גם מקומות אחסון ייעודיים עבור : מוצצים, ארנק, פלאפון ואפילו עבור מחשב נייד. כמו כן, פונקציות כגון תא טרמי או תא לשמירת טמפרטורה, יכולות לאפשר לכם לאחסן מזון חם / קר מבלי חשש לבטיחות התינוק או קלקול של האוכל.

באתר "תינוקות זה אנחנו" תוכלו למצוא תיקים לעגלה, תיקי החתלה, ארגוניות ועוד. התיקים מתאפיינים במגוון דגמים וטווח מחירים רחב, מתאימים לכל סוגי העגלות הקימות כיום בשוק ומגיעים מבית החברות  והמותגים המובילים ליצור תיקי עגלה,לצד תיקי העגלה מוצגים באתר שלל אביזרים מוצרים משלימים לתינוק.

 

פרטי הספק
1614
מוצרים נוספים
צור
קשר
הכנס טקסט כאן..